Сільське господарство — одна з найважливіших галузей економіки нашої країни, запорука її продуктової безпеки.

Головний засіб виробництва в сільському господарстві — земля. При раціональному використанні земля не тільки не втрачає саму коштовну свою якість: родючість, але може навіть збільшити її.

Збалансоване мінеральне харчування — це основа високого врожаю, і з кожним роком зростає попит на якісні мінеральні добрива.

Наша компанія ТОВ «АГРОФЕРТ-НПК» є офіційним дистриб'ютором завода-виробника ТОВ «НОВОФЕРТ» на території України. Основний вид діяльності нашого підприємства - оптова торгівля мінеральними добривами.

Для повного забезпечення рослин необхідними елементами живлення в період росту та розвитку ми рекомендуємо водорозчинні комплексні добрива (NРК) з мікроелементами в хелатній формі. Саме такими добривами, що містять азот, фосфор, калій, магній, сірку, кальцій та мікроелементи є добрива, вироблені під торговельної маркою «НОВОФЕРТ».

Для виробництва добрив «НОВОФЕРТ» використовується тільки високоякісна європейська сировина:

- сульфат калію (виробник - Бельгія)

- монокалійфосфат (виробник - Ізраїль)

- калієва селітра

- мікроелементи (виробник – Польща)

та інші.

Добрива «НОВОФЕРТ» швидко та повністю розчиняються у воді, сумісні з більшістю пестицидів, мають значні переваги серед добрив багатьох інших виробників і дозволяють:

  • зберігати та підвищувати родючість ґрунтів;
  • підвищувати коефіцієнт засвоювання мікроелементів до 95%;
  • регулювати процес харчування рослин;
  • підвищувати врожайність сільськогосподарських культур;
  • підвищувати якість вирощуваної продукції;
  • значно збільшувати рентабельність сільськогосподарського бізнесу.

На замовлення споживача завод може виготовляти понад 500 різних формул добрив, які застосовуються для підгодівлі зернових, садових, польових культур, овочів, картоплі, кукурудзи, соняшника, буряка, ягід та інш.

Методи використання:

  • позакоренева підкормка;
  • краплинне зрошення;
  • обробка посівного матеріалу.

Нові технології не допускають надлишків у застосуванні добрив, отже, ані шкоди для рослин, ані фінансового збитку. Завдяки інноваціям, ТОВ «НОВОФЕРТ» синтезує великий перелік продуктів та їх якість, фізичні та хімічні властивості завжди відповідають потребам і побажанням споживачів.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте можливість значно збільшити результати врожайності культур і підвищити віддачу від витрачених засобів і зусиль.

Наш головний принцип — нічого зайвого, але все, що потрібно!