NPK 13-40-13+1MgO+1S+МЕ
(Fe - 0,07% Cu - 0,02%  Mn - 0,029% Zn - 0,023% Mo - 0,0028% B - 0,029%)

 

Упаковка: 250 грам

Не має фітотоксичний вплив на рослину і плоди

Не секрет, що рослини з більш потужною кореневою системою краще приживаються при пересадці. Добре розвинена коренева система візьме набагато більше елементів живлення з грунту, ніж ослаблена або недорозвинена. До 30% нашого врожаю залежить від розвитку та мощі кореневої системи.

Добриво НОВОФЕРТ «Корневін» стимулює розвиток потужної кореневої системи особливо у молодих пагонів і розсади. Також воно використовується для вкорінення саджанців плодових, ягідних, декоративних та квіткових культур і для більш швидкого корнеобразования при черешкуванні. Добриво НОВОФЕРТ «Корневін» допомагає прижитися після пересадки як однорічним, так і багаторічним рослинам. А підгодівля з серпня по вересень готує багаторічні рослини до зимівлі.

Способи застосування: крапельне зрошення, полив, обприскування, як кореневої системи, так і листової поверхні, замочування черешків та коренів рослин перед посадкою в розчині (на 4-6 годин), а також попереднє проростання черешків в розчині. Зверніть увагу - при пророщування черешків на занурених у розчин частинах через 7-10 днів утворюється слиз. У цьому випадку потрібно промивання черешків водою і заміна розчину.

Приготування розчину: для всіх способів внесення - в 10 літрах води без хлору (відстояної) розчинити 2 мірні ложки добрива (1 мірна ложка відповідає 10 грамам).