NPK 13-6-20+2MgO+6S+МЕ
(Fe - 0,075% Cu - 0,03% Mn - 0,045% Zn - 0,025% Mo - 0,005% B - 0,03%)

Упаковка: 250, 1000 грам

Не містить нітратів

Широке поширення знайшли листяні дерева в ландшафтному дизайні, адже листяні дерева і чагарники значно розрізняються в своєму зовнішньому вигляді, що дозволяє складати неповторні композиції, втілювати різні дизайнерські задумки.

Якщо порівнювати листяні дерева з їх хвойними побратимами, то першим набагато простіше потрапити з грунтом. При цьому вони добре переносять пересадку і швидко акліматизуються. Важливу роль відіграє той факт, що листяні рослини ростуть досить швидко і живуть вони дуже довго!

Збираючись удобрювати хвойні рослини, забудьте про гній. Скільки погублено сосен і ялин невдалими садівниками з кращих спонукань! Для підгодівлі застосовуйте тільки мінеральні добрива. Хвойні декоративні рослини не вимагають великої кількості добрив, вони не скидають листя і тому їм не потрібен «будівельний матеріал» для відновлення крони, як у листопадних дерев. Вони не формують врожаю, з яким відбувається винос поживних елементів. Добрива їм потрібні тільки для формування річного приросту, який є невеликим. А ось до СКЛАДУ добрива вони надзвичайно чутливі.

Добриво обов'язково має містити магній, який є основою фотосинтезу, фосфор - для відновлення кореневої системи після зимового періоду, азот і калій - для нарощування зеленої маси в період інтенсивного росту (весна-літо). Всі елементи живлення повинні бути в доступній для рослини формі. Завдяки досвіду фахівців з виробництва і вирощування хвойних і вічнозелених рослин розроблений склад мінерального добрива НОВОФЕРТ «Хвойні і вічнозелені» з мікроелементами в хелатній формі.

Приготування розчину: в 10 літрах води без хлору (відстояної) розчинити 2 мірні ложки добрива (1 мірна ложка відповідає 10 грамам).

Спосіб застосування: добриво НОВОФЕРТ «ХВОЙНІ та ВІЧНОЗЕЛЕНІ (Весна - Літо)» рекомендується застосовувати з ранньої весни до серпня методом крапельного зрошення, поливу під корінь або обприскування крони 1 раз в 10-12 днів в ранковий або вечірній час.

Витрата: при поливі - 10л розчину достатньо для обробки 5 м2 площі. При обприскуванні - 10 л на 200 м2 крони.